Piknik rodzinny - 25.05.2024

rodzinny piknik25.05.2024 (SOBOTA) odbędzie się rodzinny piknik, na który zapraszamy wszystkie rodziny z naszego Przedszkola.
Piknik odbędzie się w Sokolnikach Wielkich u Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego.
Piknik rozpoczniemy Eucharystią o godz. 10.30 w kaplicy u Sióstr. Po Mszy Św. w kaplicy odbędzie się koncert życzeń z okazji Dnia Mamy i Taty przygotowany przez nasze Przedszkolaki. Po występie artystycznym zapraszamy wszystkie rodziny do wspólnego świętowania do ogrodu Sióstr.
Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności udziału w pikniku.
Bardzo prosimy o przygotowanie na nasz wspólny piknik ciasta, sałatek lub innych smakołyków. My zapewniamy grill, kiełbaski i inne dodatki do grillowania.
Bardzo prosimy o zabranie kocyków piknikowych.

Rodziny, które nie mają możliwości dojazdu (własnym autem) na piknik bardzo prosimy o kontakt - pomożemy zorganizować dojazd! Rodziny, które mogą zabrać dodatkowe osoby również prosimy o kontakt!

W czasie Eucharystii będziemy się modlić w intencji naszych rodziców oraz Ulki.