Społeczność

Imieniny obchodzą:

świątecznie...

wwwww"Chrystus zwycięża zło i śmierć! To radosne orędzie rozbrzmiewa w tych dniach w sercu Kościoła. Zwyciężywszy śmierć, Chrystus obdarza nieskończonym życiem tych, którzy Go przyjmują i wierzą w Niego. Jego śmierć i zmartwychwstanie stanowią zatem fundament wiary Kościoła."

- św. Jan Paweł II

Życzymy naszym kochanym RODZINOM, aby te Święta były okazją do radosnego spotkania, czasem budowania prawdziwej wspólnoty i czasem prawdziwej radości wypływającej z serca.

Z POZDROWIENIAMI I PAMIĘCIĄ W MODLITWIE
SIOSTRY I PANIE z PRZEDSZKOLA SIÓSTR MARYI NIEPOKALANEJ

29 i 30 kwiecień w przedszkolu

Prosimy rodziców dzieci, które będą w przedszkolu 29 i 30.04 2019 (poniedziałek i wtorek) o wpisanie ich na listę obecności do 24.04.2019 (środa).

Majówka 2019

image jpeg
Informujemy, że w dniach 1-3.05.2019 (środa - piątek) przedszkole będzie nieczynne.

Przerwa świąteczna

przerwaPrzerwa świąteczna w naszym przedszkolu będzie trwała od 18.04 (WIELKI CZWARTEK) - 23.04.2019 (WTOREK)

Spotkanie dla rodziców. Obecność obowiązkowa

silawspolnoty 300x273