Społeczność

Imieniny obchodzą:

10.11.2020 - świętujemy

11.listopada
Bardzo prosimy, aby 10.11.2020 (wtorek) dzieci przyszły do przedszkola ubrane odświętnie.

W ramach przypomnienia

stopUWAGA
Drodzy rodzice
Przypominamy, że do przedszkola mogą przychodzić wyłącznie dzieci zdrowe.
Katar i kaszel, podobnie jak gorączka są przeszkodą w przyprowadzaniu dzieci do przedszkola.
Prosimy o przypomnienie sobie podpisanych przez Państwa zobowiązań i stosowania się do nich.

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

niebo330.10.2020 (piątek) odbędzie się w przedszkolu BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Prosimy rodziców, aby przebrali dzieci tylko i wyłącznie za postacie świętych. Ideą tego BALU jest DOBRA zabawa i promocja świętości, do której każdy z nas zmierza.

Różaniec w przedszkolu

rozaniec 1
W październiku będziemy się modlić z dziećmi modlitwą różańcową w każdą środę i piątek.  Zachęcamy, aby dzieci przyniosły swoje różańce (i zostawiły w sali w swoich półeczkach). Pierwszy wspólny różaniec 7.10.2020 (środa).