Społeczność

Imieniny obchodzą:

8.12.2020 - przedszkole zamknięte

Drodzy Rodzice,
Przypominamy równiez, że 8.12.2020 (wtorek) jest Świętem Patronalnym Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej. Tego dnia przedszkole jest zamknięte.

Opłata za przedszkole w grudniu

Drodzy Rodzice,
Ponieważ przedszkole w listopadzie jest zamknięte, opłata za przedszkole w grudniu to połowa kwoty, którą Państwo płacą normalnie za przedszkole.

Paczki świąteczne

prezentDrodzy Rodzice,

Przypom
inamy o wpłacaniu 50 zł. (na konto przedszkola albo gotówką od 30.11. u wychowawców grup) na paczki świąteczne dla dzieci do 11.12.2020.

ADWENT

1 adwent29.11.2020 rozpoczyna się Adwent - okres radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W czasie Adwentu będziemy mieć Roraty w przedszkolu. Prosimy, aby dzieci przyniosły 30.11.2020 (poniedziałek) lampiony na Roraty.

Zgodnie z corocznym zwyczajem w naszym przedszkolu rodzice mogą przynosić napisane na karteczkach intencje, w których będziemy się modlić z dziećmi w czasie naszych Rorat. Intencje prosimy wkładać do specjalnie przygotowanego pudełka, które będzie w szatni.
Dzieci, które wylosują i zabiorą figurkę Matki Bożej do domu, następnego dnia przynoszą figurkę do przedszkola.

Przedszkole zamknięte - do 20.11

Drodzy Rodzice,
Zgodnie z kolejną decyzją sanepidu zajęcia w przedszkolu  są zawieszone w dniach od 16 - 20.11.2020. O dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.