Społeczność

Galeria

Kalendarium


Imieniny obchodzą:

Jadłospis

Dzieci są dla nas najważniejsze, każdego dnia czekamy na nie z wielką radością!

PRZYJMUJEMY ZAPISY DZIECI W WIEKU 3-6 LAT (w szczególnych wypadkach dzieci w wieku 2,5 r.) NA NOWY ROK PRZEDSZKOLNY 2024/2025
va


Czy wiecie, że …

Bardzo daleko a może zupełnie blisko…w zacisznej i spokojnej okolicy mieści się kameralne Przedszkole pw. Aniołów Stróżów prowadzone przez Siostry Maryi Niepokalanej. Ta mała placówka istnieje już od 1990 roku i składa się dwóch oddziałów: „Przyjaciół Stumilowego Lasu” (3,4 - latków) oraz  „Aniołków”  (5,6 - latków). Grupy liczą do 20 dzieci.

Jako placówka wychowania katolickiego – wypełniamy następujące cele i zadania:

  1. pomaga rodzinie w wychowaniu i sprawowaniu opieki nad dzieckiem, uczestnicy w trosce o bezpieczeństwo, zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka;
  2. wspomaga indywidualny rozwój dziecka;
  3. realizuje swe zadania w ścisłej współpracy z rodzicami (opiekunami) dziecka, a także osobami oraz instytucjami świeckimi i kościelnymi, wspierającymi działalność przedszkola;


Każdego dnia odkrywamy tajemnice świata zabawy i nauki oraz zdobywamy wiadomości pożyteczne i ciekawe. Zachęcamy dzieci do podejmowania działań twórczych i rozwijających wyobraźnię poprzez kreatywne formy zajęć. Staramy się, aby uśmiech nigdy nie znikał z twarzy naszych milusińskich, którzy rozwijają u nas poczucie własnej wartości, uczą się tolerancji i dochodzenia do kompromisów. W ciągu całego roku spotykamy się z naszymi przyjaciółmi z bajek w czasie przedstawień teatralnych i projekcji filmowych, gościmy ciekawych ludzi, a także organizujemy mnóstwo atrakcyjnych wycieczek dla dzieci. natomiast dla rodziców organizujemy wykłady i prelekcje z psychologiem oraz logopedą, podczas których można poszerzyć wiedzę dotyczące wychowywania i nauki dzieci oraz uzyskać kompetentną pomoc w różnorakich trudnościach związanych z rozwojem dzieci. Jeżeli chcecie, aby Wasze dziecko czuło się zawsze kochane, bezpieczne, szczęśliwe, przyjdźcie i zobaczcie nasze przedszkole.

obraz265  obraz271

linia5