Społeczność

Galeria

Kalendarium


Imieniny obchodzą:

Jadłospis

8.12.2021 - przedszkole zamknięte

Drodzy Rodzice, 
Przypominamy, że 8.12.2021 (ŚRODA) jest Świętem Patronalnym Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej. Tego dnia przedszkole jest zamknięte.  

Św. Mikołaj - strój odświętny

zfrixo5lyx5Prosimy bardzo, aby 6.12.2021 (poniedziałek - odwiedziny św. Mikołaja w przedszkolu) dzieci przyszły do przedszkola ubrane odświętnie. 

Św. Mikołaj i AKM w przedszkolu

AKM
Drodzy Rodzice, 
W tym roku przedszkolnym z okazji św. Mikołaja zaprosiliśmy do współpracy studentów z Akademickiego Koła Misjologicznego.
6 grudnia będziemy gościć studentów z AKM, którzy przybliżą dzieciom historię św. Mikołaja - biskupa oraz przekażą dzieciom małą niespodziankę :) Studenci przychodzą za dobrowolną ofiarę, którą przeznaczą na adopcję 2 dzieci z Wysp Zielonego Przylądka.
Jeśli ktoś z Rodziców chciałby dołożyć swoją "cegiełkę" do tego dzieła to w szatni, w przedszkolu jest puszka, do której można wrzucić swój mikołajkowy dar serca.   

ADWENT i lampiony

1 adwent28.11.2021 rozpoczyna się Adwent - okres radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W czasie Adwentu będziemy mieć Roraty w przedszkolu. Prosimy, aby dzieci przyniosły 29.11.2021 (poniedziałek) lampiony na Roraty. 

Zgodnie z corocznym zwyczajem w naszym przedszkolu rodzice mogą przynosić napisane na karteczkach intencje, w których będziemy się modlić z dziećmi w czasie naszych Rorat. Intencje prosimy wkładać do specjalnie przygotowanego pudełka, które będzie w szatni.
Dzieci, które wylosują i zabiorą figurkę Matki Bożej do domu, następnego dnia przynoszą figurkę do przedszkola.


 

Paczki świąteczne

PACZKI ŚWIATECZNEDrodzy Rodzice,

Przypom
inamy o wpłacaniu 50 zł. na konto przedszkola na paczki świąteczne dla dzieci do 10.12.2021