Społeczność

Imieniny obchodzą:

LOGOPEDIA

Szanowni Rodzice,

Chciałabym zachęcić rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia logopedyczne do aktywności związanej z ćwiczeniami artykulacyjnymi oraz doskonaleniem mowy naszych pociech.

Będę przygotowywać dla Państwa pakiet materiałów logopedycznych do samodzielnego wydrukowania w domu (za zgodą prześlę na emaila). Dla tych z Państwa, którzy takiej możliwości nie mają będę materiały zostawiać w przedszkolu.

Wszelkie pytania możecie Państwo przesyłać na mojego e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Będę z Państwem w stałym kontakcie.

Mam nadzieję, że wkrótce Państwa dzieci będą mogły wrócić do przedszkola.

Katarzyna Handzewniak

neurologopeda